Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGundemKur’an dağıtım seferberliği başlatıldı

Kur’an dağıtım seferberliği başlatıldı

Kur’an dağıtım seferberliği başlatıldı

Yeni yılın ilk haftasında İmam Hatip Ortaokulların da Veliler ve öğrenciler için Konak Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile açılan Kuran kurslarında Kur’an’a Hizmet Derneği tarafından Kuran-ı Kerim, yardımcı Dini bilgiler Kitabı ve Elifba dağıtımı yapıldı.     
Merkezi İzmir de bulunan Kur’an’a Hizmet Derneği tarafından Kur’an dağıtım seferberliği bu yılda devam ediyor. Kazım Karabekir İmam Hatip Ortaokulunda yapılan dağıtım törenine, İzmir il milli eğitim din öğretimi şube müdürü Yusuf Yılmaz, Konak Halk eğitim müdür yardımcısı Mete Sezgin, Gültepe Şehit Halit Zilani Çelik İho müdürü Kadir Kahya Barbaros İho müdürü Yasin Aslan, Şehit Bülent Aydın İho Sedat Demir, Ensar Vakfı İzmir Şubesi Başkanı Yakup Eker, Kasiad Başkanı Murat Yaman ve Kuran’a Hizmet Derneği başkanı Bünyamin Ertekin katıldı.                                                                        Ayrıca dağıtım programın da Okul müdürü Fırat Ilgazlı da hazır bulundu.
Kur’an’ı Kerim dağıtımında konuşan Dernek Başkanı Bünyamin ERTEKİN; ” Kuran’a Hizmet Derneği artık her geçen gün daha büyük mesafeler alarak dağıtım ağını genişletiyor. Dernek olarak Kuran-ı Kerim dağıtımını gün gün artıracağız, Hedefimiz Kuran-ı Kerim girmeyen ev’in kalmamasıdır. Derneğimizin bu hizmeti verebilmesi için alt yapıyı oluşturan Dernek üyelerimize ve Kuran-ı Kerimlerin dağıtılmasında bizi yalnız bırakmayan müdürlerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla
Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)