Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGundemGaziemir’in Altın Çocukları Kazandıkları Başarı Ödülleri ile,İlçenin Gururu Oldular’’

Gaziemir’in Altın Çocukları Kazandıkları Başarı Ödülleri ile,İlçenin Gururu Oldular’’

Gaziemir’in Altın Çocukları Kazandıkları Başarı Ödülleri ile,İlçenin Gururu Oldular’’

 

 Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi uluslararası ulusal il ve ilçe bazında başarı kazanan öğrencilerine kahvaltılı teşekkür.

Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yiyecek ve içecek hizmetleri alanında okuyan öğrencileri Dilay Kandemir, Zeynep  Günay ve Zümrüt Acar düzenlenen 2018 İzmir’in şefleri uluslararası yemek yarışmasında, ekip birincisi olarak 3 altın madalya aldılar.

Öğrenciler aynı zamanda Klasman birincisi olarak da altın kupa kazandılar.

Gaziemir İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okulu atletizm genç kızlar A Takımı öğrencileri Yaren Ekici, Sümeyye Nur Kaymaz, Sema Göksu, Sibel Söğüt, eda Tama, Nil Gezer. ilçe birincisi olup, daha sonra il 2.liği kazanıp bölge yarışmalarına katılarak Okul atletizm genç kızlar b takımı öğrencisi Şilan bakır’da ilçe 1.si ve il 4.sü oldular.

Ayrıca Okulun kızlar, masa tenisi takımı öğrencileri Fatma Karaman, Azize Akman, Sude Fundagül şehir, Berfin Şahin, ilçe birincisi olarak uluslararası ve ulusal başarıları ile, Okulun ve Gaziemir ilçesinin  gurur kaynağı oldular.

Okul aile birliği ve okul İdaresi işbirliği ile başarılı öğrencileri onura etmek için İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Usman, Şube Müdürü Alparslan Karaduman, okul müdürü Öznur Topbaş, okul aile birliği başkanı, okul müdür yardımcıları ve öğrencileri yetiştiren Beden Eğitim Öğretmeni  Füsun Deveci ve Hafize Dinler, ve yiyecek içecek hizmetleri alanı şefi  Ümmühan Yavuzel Yaşar’ın katılımıyla kahvaltı etkinliği düzenlendi

İlçe mili eğitim müdürü Aydın Umsan başarılı öğrenciler ve Öğretmenlerini kutladı

Sizler okulumuz ve ilçemizin gurur oldunuz, bu nedenle hepinizi yürekten kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Sizlerden emeğini esirgemeyen öğretmen ve sizlerin ailelerine de teşekkürlerimi sunuyorum.

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla
Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)