Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGAZIEMIRYaşlı Kadın çok Kısa sürede Kuran’a geçti

Yaşlı Kadın çok Kısa sürede Kuran’a geçti

Yaşlı Kadın çok Kısa sürede Kuran’a geçti

İzmir’in Konak ilçesinde, Kur’an-ı Kerim öğrenmek isteyen 62 yaşındaki Sema Özkan, Konak Halk Eğitim merkezi tarafından açılan Kuran kursuna yazılarak zor olanı başardı ve çok kısa sürede Kuran-ı Kerim öğrendi. Ayfer teyzenin bu başarısı herkesi şaşırttı.

İzmir’de, yıllardır Kur’an-ı Kerim öğrenmek isteyen 62 yaşındaki Sema Özkan, bu hayalini gerçekleştirmek için Konak Halk eğitim merkezi tarafından Gültepe Şehit Halit Zilani Çelik İmam Hatip Orta Okulunda açılan Kur’an Kursu’na gitti. Sema teyze, derslere başladıktan sonra azmetti. Her gün bir şeyler öğrenen 62 yaşındaki yaşlı kadının azmi, öğreticileri bile şaşırttı. Sema Özkan, çok kısa bir zamanda Kur’an okumayı öğrendi ve Kursiyerler arasında rekor kırdı.
Sema Özkan’ın bu başarısını kutlamak adına Kur’an Kursu’nda da bir program yapıldı. Törene Konak Halk Eğitim müdür yardımcısı Mete Sezgin, Okul müdürü Kadir Kahya ve Kurs Hocası Havva Erdoğan Şanal katıldı.
Ardından Sema Özkan teyzeye ve diğer kursiyerlere Kur’an’a Hizmet Derneği Başkanı Bünyamin Ertekin tarafından Kur’an-ı Kerim hediye edildi. Hediye takdimi esnasında Sema Özkan teyzenin gözyaşlarına hakim olamadığı görüldü

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla
Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)