Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGundemSarnıçlılara Müjde

Sarnıçlılara Müjde

Sarnıçlılara Müjde

 

*Hükümetten son dakika müjdelerine sarnıçlı vatandaşlara satılacak 2B arazi rayiç bedelleri iptal  haberi’de eklendi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

*”Enflasyonla Topyekun Mücadeleye, ekonomide dengelenmeye ve istihdama destek amacıyla başlattığımız ve bu gece sona erecek olan ÖTV ve KDV indirimlerini yeni yılda 3 ay süreyle devam ettiriyoruz. İndirimlerimiz milletimize ve sektörlerimize hayırlı uğurlu olsun.”

*Bugün sona ermesi beklenen İmar Barışı ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı, kamuoyunda heyecan uyandıran İmar Barışı’nda süre 6 ay daha uzatıldı.

 

Bir müjde de Gaziemir sarnıçlı vatandaşlara 

Haberi sarnıçlı vatandaşlara ”Uzun uğraşlar sonrası mutlu sona ulaştık” diyerek paylaşan  AK parti Gaziemir belediye başkan aday adayı Nazmi YILMAZ 249859 sayılı Bakanlık yazısı ile İPTAL edilmiştir. dedi.

 

Bakanlık yazısı ile İPTAL edilmiştir

 “Vatandaşımıza yapılan tebligatlar iptal edildi. Uzun uğraşlar sonrası mutlu sona ulaştık” dedi.

Tapu tescili için devam eden çalışmalar bölgemiz için bütünlük arz ettiğinden, Ocak ayı ve sonrasında ödeme süresi biten tüm vatandaşlarımızın gözü aydın olsun. Yapılan Tebligatlar 31.12.2018 tarih ve 249859 sayılı Bakanlık yazısı ile İPTAL edilmiştir.

Bu çalışmalar süresi içinde bize destek olan ve çaba gösteren tüm Sarnıçlı kardeşlerime teşekkür ediyorum. Ayrıca uzun yıllar 2B ile ilgili desteklerini esirgemeyerek bu çalışmarda bizzat gayret gösteren Atilla Kaya Vekilimiz ve özellikle bu tebligatların iptal edilmesi ile ilgili Bakanlığımız da yoğun mesai harcayarak süreci sonuna kadar takip eden ve müjdeyi veren Genel Başkan Yardımcımız Hamza Dağ’a, yine desteklerini hiç esirgemeyen tüm Ak Parti İzmir millet vekillerimiz ile Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Nihat Zeybekçi’ye ve İl Başkanımız Aydın Şengül’ede katkılarından ve çabalarından dolayı sonsuz teşekkür ederim.

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla
Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)