Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGundemCHP’den Gaziemir Belediye Başkan Adayı olmak için müracaat eden İsmail Hakkı Özçelik STK lar ile buluştu

CHP’den Gaziemir Belediye Başkan Adayı olmak için müracaat eden İsmail Hakkı Özçelik STK lar ile buluştu

CHP’den Gaziemir Belediye Başkan Adayı olmak için müracaat eden İsmail Hakkı Özçelik STK lar ile buluştu

CHP’den Gaziemir Belediye Başkan Adayı olmak için müracaat eden adaylardan biri olan İsmail Hakkı Özçelik ilçedeki ilk tanıtım toplantısını muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle yaptı.

31 Mart 2019 yerel seçimlerine sayılı zaman dilimi kala CHP’de belediye başkan aday adayları da çalışmalarını sürdürüyor.
CHP Gaziemir Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Hakkı Özçelik’te adaylık çalışmalarına devam ediyor. Ankara’da yaptığı temaslar sonrasında Gaziemir’de muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarıyla kahvaltıda bir araya gelen Aday Adayı Özçelik yola çıkış sürecini paylaştı.

Gaziemir’de bugüne kadar yapılan hizmetlerin üzerine yenilerini ekleme düşüncesiyle hareket ettiğini ifade eden CHP Aday Adayı “Ben siyasetin kapalı kapılar ardında değil toplum önünde yapılmasına inanan bir kardeşinizim. Bugün burada sizlere yapacağım işleri anlatmak değil, bundan sonraki süreçte Gaziemir’e neler yapılması gerektiğini hepimizin ortak planlaması sonucu ilçemizi yöneteceğimizi söylemek için bir araya geldim. Belediyeyi tamamen katılımcı bir anlayış hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

Özçelik’in kahvaltısına muhtarlar ve STK temsilcilerinin yanı sıra Vatan Partisi’ni temsilen eski İlçe başkanı Lütfü Şıpkan’Temad Gaziemir başkanını ve Balkan Türkleri Federasyonu’ Gaziemir Erzurumlular dernek başkanı Salim Eser,CHP eski ilçe başkanlarından Şeref Bora, Ramazan Kaya, Vatan Partisi’nden Lütfü Şipkan, İyi Parti temsilcisi Ender Koçeri’nin de  aralarında bulunduğu siyasiler katıldı.

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla

abdullahkocabas@hotmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)