Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
AnasayfaGAZIEMIRGÜCÜMÜZ ”MİLLETİMİZİN MHP’YE OLAN GÜVEN VE TEVECCÜHÜDÜR”

GÜCÜMÜZ ”MİLLETİMİZİN MHP’YE OLAN GÜVEN VE TEVECCÜHÜDÜR”

GÜCÜMÜZ ”MİLLETİMİZİN MHP’YE OLAN GÜVEN VE TEVECCÜHÜDÜR”

Milliyetçi Hareket Partisi Gaziemir İlçe Başkanlığı İlçe Başkanı Köksal Koç Başkanlığında haftalık olağan Yönetim Kurulu toplantısını MHP Gaziemir ilçe teşkilatında  büyük bir katılım ile gerçekleştirdi. Köksal Koç toplantıda Gaziemir de Tek Çare MHP vurgusu yaparken ilk Aday Adayı da toplantıda başvuru  dosyasını teslim etti.

TEK ÇARE MHP!

  Allah Birliğimizi Beraberliğimizi Daim Etsin diyen ilçe başkanı Köksal Koç MHP her zaman ülkesi ve milleti için elini taşın altına sokmaktan çekinmemiştir dinamik inançlı ve genç kadromuzla ,Yerel seçim çalışmalarımıza devam ediyoruz milletimiz çarenin MHP de olduğunun farkında biz gücümüzü partimize gösterilen  teveccüh ve ilgiden alıyoruz bu ilgi  bize güç ve heyecan veriyor. MHP Gaziemir İlçe Başkan Yrd. Sayın Tevfik Güneyli Ağabeyimizin, MHP Gaziemir Belediye Başkan Aday Adaylığı Müracaatıyla, Toplantımız Taçlandı. Allah mübarek eylesin.Kıymetli Büyüğümüzün Taşın Altına Elini Koyması, Bizleri Onurlandırdı. Teşkilat Olarak Tüm Aday Adaylarımızın Sonuna Kadar Yanındayız. Allah, Gaziemirimiz için hayırlısını nasip etsin.

Teşrifleriyle Bizleri Onurlandıran MHP İzmir İl Kadın Kolları Başkanımız Sayın Fatma Bakır, İl Yöneticimiz Sayın Deniz Akkaya Hanımefendilere ve İl Yöneticilerimiz Sayın Ahmet Coşar ve Sayın Namık Tunçer Beyfendilere Teşekkürlerimizi Sunuyoruz. 

 

 

 

 

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla

abdullahkocabas@hotmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)