*İsmail Yaşadı’nin yeni eğitim yolculuğuna yoğun katilim

*EKARTE  Akademi  Gaziemir merkezde eğitim hayatına başladı.

Ekarte Akademi güçlü eğitim kadrosu, yeni nesil eğitim sistemi ve başarı odaklı bir bakış açısıyla bir çok özel eğitim kurumuna ev sahipliği yapan Gaziemir’den eğitim yolculuğuna start verdi

Ekarte Akademi Kurucusu İsmail Yaşadı konuklarına açılışa katılmalarından dolayı teşekkür etti. konuşmasında öğrencilerine huzurlu ve başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini dilerken kendilerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceklerinin sözünü verdi.

”Hepimizi çok güzel günler bekliyor”

Ekarte Akademi Açılışında konuşan Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı ‘’Bugün sizlerle burada olmaktan çok mutluyum, zaten İsmail kardeşimi çok severim, güzel evlatlarımızı böyle güzel bir eğitim kurumuyla tanıştırıp, Gaziemir’de hayata geçirdiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz.’’ dedi. Ayrıca yeni Milli Eğitim Bakanımıza da başarılar dilediğini, bu sene eğitim alanında hepimizi çok güzel günlerin beklediğini, bir anne olarak da bunu hissettiğini ve istediğini ekledi. ‘’Bizler de siyaset adına elimizden geleni yapacağız’’ dedi.

Ekarte Akademi’nin Açılış kurdelesini kesen  Ak Parti İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez Çankırı’nın dışında Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, Gaziemir Ak Parti İlçe Başkanı Nazmi Yılmaz, Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürü Aydın Usman, Türkiye Gençlik Vakfı İzmir İl Başkanı Yasin Keskin ve yönetimi, Ak Parti Milletvekili Adayları Adil Yüksel ve Halil Cüneyt Açıl, Kızılay İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış ve Gaziemir Spor Kulübü Başkanı İsmail Calpbinci ve yönetimi de yer aldı

Ekarte Akademi Kurucusu İsmail Yaşadı yaptığı konuşmasında öğrencilerine huzurlu ve başarılarla dolu bir yıl geçirmelerini dilerken kendilerine düşen görevleri en iyi şekilde yerine getireceklerinin sözünü verdi.

 

Yorum Yazın