Çok değerli Arkadaşlar hepiniz hoş geldiniz 27. Dönem milletvekili adayı olmak üzere bugün müracaat yaptık bu müracaatı mızı da sizinle paylaşmak istiyorum.

 ”Bu ülke bizim ülkemizi de seviyoruz, Bunun için de Taşın Altına Elimizi sokmak için koyuyoruz”.

Bize ihtiyaç olması halinde göreve hazır olduğumuzu bildiriyoruz bu ülke için, dünyanın diğer yerleri için,İslam dünyasının sorunları için, söyleyeceğimiz sözümüz var. sözümüzü söylemek üzere bize ihtiyaç olduğunu düşünmekteyiz. Bu yönüyle de Göreve Talip oluyoruz.

Arkadaşlarımızın, dostlarımızın bizi sevenlerin cesaretlendirme si ile Bugün bir müracaat yaptık. bu müracaatımızın sonunda, Tabii nihai değerlendirme AK Parti’nin kurmay kadrosu tarafından yapıldıktan sonra bize görev tebliğ edilir ise aday olacağız.

hep birlikte bu Adaylık sürecindeki çalışmaları birlikte sürdüreceğiz. hem İzmir’deki insanlara hem ülkemizin diğer yerlerindeki insanlara ülkemizin sorunlarına ve sorunların çözüm noktalarına dair düşüncelerimizi bugüne kadar düşündüklerimiz ve önerilerimizi aktaracağız..

Ve her kesiminde düşüncelerini alarak bir çerçeve oluşturmaya çalışacağız

”Omuz Omuza vererek gücümüzü gücümüze katarak, sesimizi sesimize, enerjimizi birbirine ekleyerek

nice büyük işler başaracağımıza kesinlikle inanmıyorum”,

Yapabileceğimiz çok şeyler olduğunu düşünüyoruz. ve ülkemiz sahipsiz olmadığı için ortaya çıkıyoruz bir anlamda bugüne kadar sivil toplum kuruluşlarının bünyelerinde birçok çalışmalara imza attık .didin dik uğraştık ülkemiz için ülkemizin insanlarının mutluluk ğu için çaba gösterdik. bu çabayı daha değişik düzey ve düzlemlerde daha yüksek sesle daha anlaşılabilir bir dille daha etkili bir tarzda sürdürebilmek için milletvekili aday adayı olduk adaylarımızın gerçekleşmesi halinde projelerimizi de toplumla paylaşacağız.

meclis çalışmalarında da ülkemizin kalkınması için, daha yaşanabilir bir hale gelmesi için daha insanca bir ülkenin oluşturulabilmesi için, herkesin kendisi gibi olabildiği kendisini gerçekleştirebileceği özgürce yaşayabildiğin herhangi bir sorunla karşılaşmadan yaşadığı karşılaştığı sorunların hızlı bir biçimde çözülebileceğini gördüğümüz bir ülke oluşturmak üzere ve mevcut iyileştirme çabalarına destek vermek üzere göreve Talip oluyoruz.

Şimdi biliyorsunuz bugün ülkemizde birçok gelişmeler yaşandı son 20 yılı birçoğumuz yaşayarak gözledik.Daha öncesini kitaplardan okuyarak gözledik ve şunu görüyoruz ki açık bir şekilde son 20 yılda ülkemizde gerek ekonomik gerekse siyasal anlamda özgürlükler ve insan hakları anlamında çok büyük gelişmeler oldu. bunu da belirtmek lazım ve bu gelişmelere daha yenilerini katmak için ve geri dönülmez bir tarzda bunların pekişmesi yaşanması için çalışmalara ihtiyaç var. bu çalışmaların içinde bulunmamız halinde sivil toplum kuruluşlarından gelen gücümüzü,nefesimizi mecliste ülkenin çeşitli kademelerine taşıyabilecek cesaret ve Dirayetteyiz Bunu geliştirmek için aday adayı oldum.

”Filistin’den Bosna’ya kadar Orta Asya cumhuriyetlerinden Afrika’nın işçileri ne kadar

tüm mazlum insanlığın bizlerden ve  ülkemizden çok büyük beklenti var”

Diğer yandan dünyanın çeşitli yerlerinde ülkemizden büyük beklenti var Filistin’den Bosna’ya kadar Orta Asya cumhuriyetlerinden Afrika’nın işçileri ne kadar gidip gelen arkadaşlarımız hep biliyor ülkemizden çok büyük beklenti var. yani Osmanlı’nın torunları yeryüzünde yeniden adaleti güvenliği tesis etmek için emperyalizmin bugüne kadar atmış olduğu gözyaşı ve kanı dindirebilecek dir diye bir beklenti içerisindedir. Bütün insanlar biz bu beklentiye ülke olarak duyarsız kalamayız. Bunları duymazdan görmezden gelemeyiz bu insanların da bu ezilenlerin de yeniden özgürce ve insanca bir yaşam Hakkını başarabilmek  İçin bizim Türkiye olarak Bu ülkenin insanı  olarak yapabileceğimiz çok şey olduğunu biliyoruz ve zaman,zaman ülke dışı gittiğimiz gezilerde temaslarda bunu fark ediyoruz öyleyse Daha Cesur, daha insanca ve daha Müslümanca bir anlayış ile ülke dışına da açılacağız Afrika’ya da açılacağız ve oradaki insanlarla birlikte daha uzun soluklu yürüyüşlere çıkacağız, bunu yapabiliriz. ülkemizin gücü, ekonomisi, ilmi birikimi artık ülkemizin dışına açılmaya ve oralarda da nice özgürlük bayraklarını dalgalandırma ya muktedirdir bunu da başaracağız inşallah .

Omuz Omuza vererek gücümüzü gücümüze katarak, sesimizi sesimize, enerjimizi birbirine ekleyerek nice büyük işler başaracağımıza kesinlikle inanmıyor, Bu yönüyle Bu çerçevede bu çizgide yürümekte olan hükumete ve AK Parti parti kadrolarına bir destek de bizden olsun diye Elimizi taşın altına koymak anlamında müracaatı mızı yapmış bulunuyoruz.

Sizlerin de bize vermiş olduğu bu cesaret bu destek nedeniyle hepinize teşekkür ediyorum sağ olun var olun

Yorum Yazın