KEMALPAŞA GELECEĞİNE KOŞUYOR

Kemalpaşa’nın makus talihini değiştirdiğini ifade eden Belediye Başkanı Arif Uğurlu, yaptıkları projelerle Kemalpaşa’nın geleceğine koştuğunu vurguladı.

Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, toplumun her kesimi ile bir araya gelerek, çalışmalarını anlatmaya devam ediyor. ‘Yerel Buluşmalar’ etkinliği adı altında toplumun bütün kesimleri ile bir araya gelmeyi hedefleyen Kemalpaşa Belediye Başkanı Arif Uğurlu, bu kez lokanta, kafe ve fırın işletmecileri ile 15 Temmuz Kültür Sarayı toplantı salonunda bir araya geldi.

Başkan Uğurlu Kemalpaşa’da ki değişimi ilçe esnafına anlattı. İlçeye 40 yılda yapılmayan hizmetleri 4 yıl gibi kısa bir sürede yaptıklarının altını çizen Başkan Uğurlu, Kemalpaşalılara daha rahat yaşam alanları sunmak için çalıştıklarını kaydetti. Parklarıyla, spor tesisleriyle, kültür merkezleriyle, yollarıyla, pazar yerleriyle Kemalpaşa’nın bambaşka bir görümüne kavuştuğunu ifade eden Başkan Uğurlu, bu yükselişin devam edeceğini müjdeledi.

İstişareye önem verdiklerini belirten Uğurlu, “Sizlerin fikirlerinize çok önem veriyoruz. Ortak akılla yapılan işlerin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Sizlerin görüş ve önerilerini kaydediyoruz ve yapacağımız diğer işlerde uyguluyoruz. Sosyal, kültürel, çevre, trafik ve temizlik alanlarında Kemalpaşa’da büyük ve önemli adımlar attık. Biz Kemalpaşa’nın makus talihini değiştirdik. Yaptığımız dev projelerle Kemalpaşa artık geleceğine koşuyor” dedi.

“ŞEHİRLERİN YEŞİL ALANA İHTİYACI VAR”

Yeşil alan, çocuk parkları, mesire yerleri gibi alanların şehirler için önemli olduğuna dikkat çeken Uğurlu, göreve başladıklarında Kemalpaşa’da çocukların oyun oynayacağı birkaç park dışında başka hiç bir şeyin olmadığını sözlerine ekledi. 40’ın üzerinde park, yeşil alan, çocuk oyun alanı gibi yerler yaptıklarını belirten Uğurlu, bu çalışmaları sadece ilçe merkezine değil, eskiden belde ve köy olan yeni mahallelere de yaptıklarını hatırlattı. Uğurlu, “Şehirlerin yeşil alanlara ihtiyacı var. Kemalpaşa Belediyesi olarak bu durumun farkındayız. Çocukların oyun oynayacağı, ailelerin keyifli vakit geçireceği parklar yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz” diye konuştu.

Uğurlu, ilçeye kazandırdıkları projeleri esnaflarla paylaştıktan sonra esnafların talep ve beklentilerini dinleyerek not alırken esnaflarda yapılan çalışmalardan ötürü Başkan Uğurlu ve ekibine teşekkür ettiler.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

 

Yorum Yazın