AK Parti Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun İlçe Yönetimi birlikte İlçesindeki mahalle muhtarlarını ziyaret etti. Uzun,” ilçemizi muhtarlarımla beraber güzelleştiriyoruz” dedi

 Muhtarlarla sık sık bir araya geleceklerini belirten Gaziemir İlçe Başkanı Hüseyin Uzun ” Muhtarlarımızı yerinde ziyaret ederek hem de problemleri yerinde görmek üzere 16 mahallemizi ziyaret programı hazırladık” dedi. Uzun konuşmasına şu şekilde devam etti: İlçemizin sorunlarını çözmek için birlikte çalışacağız.

Sayın Cumhurbaşkanımızın muhtarlara verdiği önemi hepberaber görüyoruz. Biz de ilçemizde muhtarlarımız hiçbir zaman yanlız bırakmıyoruz Muhtarlarda bizim başımızn tacıdır ” diye konuştu

 ”Hedefimiz Gaziemir’de iktidar olmak” 
Muhtarları ziyaret ederken vatandaşlar ile de yakın temas etme imkanı bulduklarını söyleyen Uzun , ‘‘Muhtarlarımızın ve bölgede görüştüğümüz vatandaşlarımızın taleplerini not alıyoruz. Bunları Merkezi İdarenin ve Belediyenin konuları olarak tasnifini yapıyor. İlgili makamlarla temasa geçiyoruz. Tek gayemiz Gaziemir’i daha yaşanır bir ilçe haline getirmektir. Hedefimiz Gaziemir yerel yönetiminde iktidar olmak.’’ dedi.

Uzun, yapılan ziyaretlerde yolların darlığı, otopark problemi, sokak köpeklerinin barınaklarda toplanmayışı, kıyı mahallerinde imar planlarının olmayışı, yeşil alanın ve spor merkezlerinin azlığı, çarpık kentleşme ve işsizlik gibi konuların ön plana çıktığını dile getirdi.


Muhtarlar günlerinin unutulmaması ve nedeniyle İlçe Başkanı Hüseyin Uzun ve ilçe yönetimine teşekkür etti. 

 

Yorum Yazın