Aktüel Haberci 2017
Reklam Vermek İçin: 0 532 573 0470
Widget Image
Anasayfasponsorlu3 Boyutlu Model Tasarımı

3 Boyutlu Model Tasarımı

3 Boyutlu Model Tasarımı

3D mimari veya herhangi bir modelleme fiyatları projeye plana göre değişiklik gösterir. M2 gibi alan ile fiyatlandırma uygulamıyor. Projenin detaylarına göre değişen fiyatlandırma politikası ile hizmet veriyor.

ezgif-4-e06fb20842

Görselleştirme ile projenize gerçekçilik uyguluyor ve müşterilerinize ulaştığınızda firmanızın ve yapınızın prestijine büyük katkı sağlıyor. Gerçekçilikten uzak ve tamamen amatörce yapılan, müteahhittin imajına gölge düşüren tasarımların aksine görsel zenginlik, hareket ve ışık konusundaki hassasiyeti ile müşterileriniz üzerinde bırakmak istediğiniz “Bitmiş yapının göz zevkine hitap etmesi ve yapının tamamlanmasının ardından yaşam başladığında gerçekleşecek muhtemel hareketliliği gerçeğine en yakın şekilde” canlandırıyor.

3 boyutlu modellemenin yanı sıra animasyon ve sanal tur hizmetini müşterilerinizin sizden isteyebileceği tüm detayların uygulaması için gerekli donanıma ve bilgi birikimine sahip, güvenilir, iş takibine ve teslim süresine dikkat eden bir “Hayalleri gerçeğe dönüştürme ofisi”

 

Detaylı bilgi için Whatsapp ile 0 539 480 01 01 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Bununla Paylaş:
Bu Yazıyı Oyla

abdullahkocabas@hotmail.com

Yorum Yok

Yorum Yap

})(jQuery)