İzmir’in Ödemiş ilçesine bağlı merkez Atatürk Mahallesi’nde yaşayan, Beydağ nüfusuna kayıtlı Osman Bayraktar isimli bir şahıs, şiddetli geçimsizlik yaşadığı için boşandığı eski eşi Beydağ nüfusuna kayıtlı  Abide Demirli’yi (69) Namık Kemal Caddesi üzerinde bulunan kendi evlerinde silahla yaralayarak hastanelik etti.

Olay 15 Haziran 2016 Çarşamba günü saat 10:30 sularında meydana geldi.

Edinilen bilgilere göre Osman Bayraktar (73) tartışma yaşadığı eşi Abide Demirli’yi silahla evlerinin yakınındaki inşaata kadar kovaladı ve yakaladığı noktada da 5 el ateş ederek yaraladı. İki çocuk annesi Abide Demirli kanlar içinde yere yığılırken, Osman Demirli ise olay yerine yakın bir noktada emniyet yetkilileri tarafından kaçmaya çalışırken yakalanarak, ifadesi alınmak üzere Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube’ye getirildi.

Edinilen bilgilere göre Abide ve Osman Demirli çifti bir süredir ayrı yaşıyorlardı. Evlerinin arasında iki bina bulunan çiftin tartışmalarının kesin nedeni tam olarak bilinmezken, tartışmanın mal paylaşımı konusunda yaşanmış olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor. Ödemiş Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Abide Demirli ise yaralı olarak kaldırıldığı Ödemiş Devlet Hastanesi’nde yaklaşık 30 dakikalık bir müdahaleye rağmen hayata tutunamayarak, hayatını kaybetti.

Olay yerine intikal eden Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ekibi olay yerinde 5 boş mermi kovanı tespit ederken olayla alakalı soruşturma devam ediyor.

Yorum Yazın